سه شنبه, 31 فروردين 1395 ساعت 15:18
امتیاز
(1 رای)

این خمیردندان در طول خواب از دندان محافظت می کند

نسل جدیدی از خمیردندان‌ها ساخته شده که ضمن ترمیم خرابی دندان‌ها از آن‌ها در برابر پوسیدگی در حین خواب جلوگیری می‌کند.

این محصول جدید که با عنوان BioMin روانه بازار می‌شود تأثیر بسزایی بر ترمیم و جایگزین‌سازی مواد معدنی از دست رفته مینای دندان‌ها خواهد داشت و جالب این که عملکرد مؤثری در زمان خواب فرد استفاده‌کننده دارد.

در عین حال این خمیردندان جدید مانع از ایجاد حساسیت در دندان‌ها می‌شود. نکته حائز اهمیت اینجاست که پوسیدگی دندان‌ها و حساسیت آن‌ها یکی از موارد شایع در میان کودکان است به طوری که ۴۲درصد کودکان ۲تا ۱۱سال از این مشکلات رنج می‌برند. این مشکل مختص به کودکان نبوده تا جایی که ۹۲درصد افراد بزرگسال بین ۲۰تا ۶۴سال نیز تحت تأثیر آن قرار می‌گیرند.

این خمیردندان جدید با تکیه بر تحقیقات صورت گرفته توسط محققان دانشگاه کوین مری لندن و کالج سلطتی این شهر ارایه شده و عملکرد آن بر این اساس است که از طریق آزادسازی اندکی کلسیم، فسفات و یون‌های فلوراید در دهان مانع از پوسیدگی دندان‌ها می‌شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این فناوری تفاوت مدت زمانی عملکرد آن با خمیردندان‌های معمولی است. اثرگذاری محصولات فعلی تنها با گذشت چند ساعت فروکش می‌کند اما خمیردندان BioMin بین ۸تا ۱۲ساعت پس از استفاده توسط مسواک همچنان اثرگذاری مطلوبی در دهان خواهد داشت.

در این محصول جدید فلوراید که نسبت به اسید موجود در نوشیدنی‌هایی نظیر نوشابه‌ها مقاوم است لایه محافظت‌کننده‌ای بر روی مینای دندان ایجاد می‌کند.

اطلاعات تکميلي

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.