سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 02:22

ساخت بلندترین برج خورشیدی دنیا کلید خورد

نوشته شده توسط

دوبی قصد دارد توسعه بزرگترین پارک خورشیدی در دنیا را با ظرفیت تولید 5 هزار مگاوات برق، از سال 2020 کلید بزند.

یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 15:44

بزرگترین ایستگاه شارژ خودرو در آلمان بنا می‌شود

نوشته شده توسط

یک کمپانی آلمانی به نام "سورتیمو"(Sortimo) قصد دارد تا بزرگترین ایستگاه شارژ خودروهای برقی جهان را در آلمان بسازد.

دوشنبه, 20 شهریور 1396 ساعت 08:53

تولد دوباره موزه لوور؛ این بار در وادی اعراب

نوشته شده توسط

درب‌های موزه لوور در ابوظبی دوبی در یازدهم نوامبر ۲۰۱۷ به روی عموم مردم گشوده خواهد شد. این اولین موزه در نوع خود در دنیای عرب به شمار می‌رود: یک موزه جهانی که بر داستان‌های مشترک انسان در تمامی تمدن‌ها و فرهنگ‌ها متمرکز شده است.

چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 12:52

کوچک‌ترین هتل‌های دنیا

نوشته شده توسط

همیشه از لوکس‌ترین‌، مدرن‌ترین‌ و بزرگ‌ترین هتل‌های دنیا شنیده‌اید. این بار وقتش رسیده است که با کوچک‌ترین هتل‌های دنیا آشنا شوید.

سه شنبه, 14 شهریور 1396 ساعت 20:55

فنگ‌ شویی اتاق نوزاد

نوشته شده توسط

خوب به سلامتی، اتاقی را در خانه به عضو جدید خانواده‌تان اختصاص داده‌اید. حال می‌خواهید گهواره و میز تعویض پوشک و باقی وسایل را آنجا بچینید. کمی صبر کنید. در این مطلب می‌خواهیم شما را با برخی از اصول فنگ شویی در زمینه چیدمان اتاق نوزاد آشنا کنیم. اساتید فنگ شویی بر این باورند که نحوه چیدن وسایل در منزل می‌تواند بر نحوه حرکت جریان چی در فضا تاثیر بگذارد.

اگر به دنبال هیجان و افزایش آدرنالین خونتان هستید، از ماه دسامبر می توانید به راس الخیمه بروید و با پرش با طولانی ترین زیپ لاین دنیا تفریحی متفاوت را تجربه کنید.

سفر با کودکان اغلب مهارتی است که کمتر کسی دارد و از عهده‌اش برمی‌آید؛ کسی باید با کودکان در سفر همراهی کند که صبور باشد، عاشق باشد و حس بذله‌گویی و شوخ‌طبعی داشته باشد.

چهارشنبه, 01 شهریور 1396 ساعت 14:30

طراحی دکوراسیون داخلی با کمترین هزینه

نوشته شده توسط

طراحی دکوراسیون داخلی با هزینه کم، زمانی هیجان انگیزتر خواهد شد که با سلیقه خودتان باشد. می‌توانید به راحتی به اتاق دوست داشتنی که آرزویش را دارید برسید. در طراحی داخلی، یکی از چالش برانگیزترین قسمت ها این است که نه تنها به فکر زیبایی آن، بلکه به دنبال ایجاد حس خوب و انرژی مثبت هم باشید.

جمعه, 27 مرداد 1396 ساعت 17:39

خانه‌های ما در آینده از چه ساخته می شود؟

نوشته شده توسط

نخستین خانه‌های بشر از خشت‌های گل و لای و کاه بوده که در مقابل نور خورشید خشک می‌شده است. رومی‌ها نخستین تمدنی بودند که اولین تجربه استفاده از ساروج شنی، آهک و صخره‌های آتشفشانی را در سازه‌های خود داشتند. سازه‌هایی مثل معابدی که هنوز بزرگ‌ترین ساختمان‌های بتونی جهان شناخته می‌شوند.

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 08:56

معروف‌ترین شهرهای متروکه جهان

نوشته شده توسط

شاید باورتان نشود، اما شهرهای محل سکونت ما هم ممکن است روزی بمیرند، مرگی خاموش و آرام که در غیاب توجه و مراقبت ما رخ می‌دهد.

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 04:30

چرا دیگر نباید سقف را سفید رنگ کنیم؟

نوشته شده توسط

سقف سفید رنگ کلاسیک است اما انتخاب های دیگری هم وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها طراحی داخلی خانه را لوکس کنید.

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 01:21

بزرگراههای طبقاتی معروف جهان که تخریب شدند

نوشته شده توسط

پل‌های طبقاتی سال‌ها در سراسر دنیا کاربرد داشته اند اما آسیب پذیری آن‌ها برابر زلزله در سالیان گذشته، عاملی بازدارنده برای طراحی و ساختن پل‌های طبقاتی جدید بوده است.

جمعه, 13 مرداد 1396 ساعت 14:41

تلفیق معماری و نجوم در رصد‌خانه جما

نوشته شده توسط

رصدخانه جما رصدخانه‌ای خصوصی برفراز کوهی دورافتاده در نیوهمپشایر آمریکا است که در ساخت آن طراحی با هوشمندی کاربردی تلفیق شده‌است تا سکویی بی‌نظیر برای اکتشاف آسمان شب ایجاد شود.

صفحه1 از13